Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hodíškov

Firma Výkup Antik Hodíškov je zaměřena na výkup starožitností Hodíškov a starožitného nábytku Hodíškov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHodíškov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hodíškov a výkup retro doplňků Hodíškov jako jsou stará křesla Hodíškov, staré kredence Hodíškov, chromové gauče Hodíškov, starožitné psací stoly Hodíškov, starožitné jídelny Hodíškov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hodíškov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hodíškov, výkup starožitného nábytku Hodíškov, výkup použitého nábytku Hodíškov, výkup nábytku Hodíškov, výkup chromového nábytku Hodíškov, výkup designového nábytku Hodíškov, výkup nábytku Halabala Hodíškov, výkup křesel Hodíškov, výkup porcelánu Hodíškov, výkup z pozůstalostí Hodíškov, vyklízení pozůstalostí Hodíškov. odhad starožitností Hodíškov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI