Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hodějice

Firma Výkup Antik Hodějice je zaměřena na výkup starožitností Hodějice a starožitného nábytku Hodějice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHodějice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hodějice a výkup retro doplňků Hodějice jako jsou stará křesla Hodějice, staré kredence Hodějice, chromové gauče Hodějice, starožitné psací stoly Hodějice, starožitné jídelny Hodějice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hodějice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hodějice, výkup starožitného nábytku Hodějice, výkup použitého nábytku Hodějice, výkup nábytku Hodějice, výkup chromového nábytku Hodějice, výkup designového nábytku Hodějice, výkup nábytku Halabala Hodějice, výkup křesel Hodějice, výkup porcelánu Hodějice, výkup z pozůstalostí Hodějice, vyklízení pozůstalostí Hodějice. odhad starožitností Hodějice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI