Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hnanice

Firma Výkup Antik Hnanice je zaměřena na výkup starožitností Hnanice a starožitného nábytku Hnanice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHnanice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hnanice a výkup retro doplňků Hnanice jako jsou stará křesla Hnanice, staré kredence Hnanice, chromové gauče Hnanice, starožitné psací stoly Hnanice, starožitné jídelny Hnanice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hnanice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hnanice, výkup starožitného nábytku Hnanice, výkup použitého nábytku Hnanice, výkup nábytku Hnanice, výkup chromového nábytku Hnanice, výkup designového nábytku Hnanice, výkup nábytku Halabala Hnanice, výkup křesel Hnanice, výkup porcelánu Hnanice, výkup z pozůstalostí Hnanice, vyklízení pozůstalostí Hnanice. odhad starožitností Hnanice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI