Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hlušice

Firma Výkup Antik Hlušice je zaměřena na výkup starožitností Hlušice a starožitného nábytku Hlušice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHlušice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hlušice a výkup retro doplňků Hlušice jako jsou stará křesla Hlušice, staré kredence Hlušice, chromové gauče Hlušice, starožitné psací stoly Hlušice, starožitné jídelny Hlušice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hlušice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hlušice, výkup starožitného nábytku Hlušice, výkup použitého nábytku Hlušice, výkup nábytku Hlušice, výkup chromového nábytku Hlušice, výkup designového nábytku Hlušice, výkup nábytku Halabala Hlušice, výkup křesel Hlušice, výkup porcelánu Hlušice, výkup z pozůstalostí Hlušice, vyklízení pozůstalostí Hlušice. odhad starožitností Hlušice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI