Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hlučín

Firma Výkup Antik Hlučín je zaměřena na výkup starožitností Hlučín a starožitného nábytku Hlučín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHlučín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hlučín a výkup retro doplňků Hlučín jako jsou stará křesla Hlučín, staré kredence Hlučín, chromové gauče Hlučín, starožitné psací stoly Hlučín, starožitné jídelny Hlučín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hlučín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hlučín, výkup starožitného nábytku Hlučín, výkup použitého nábytku Hlučín, výkup nábytku Hlučín, výkup chromového nábytku Hlučín, výkup designového nábytku Hlučín, výkup nábytku Halabala Hlučín, výkup křesel Hlučín, výkup porcelánu Hlučín, výkup z pozůstalostí Hlučín, vyklízení pozůstalostí Hlučín. odhad starožitností Hlučín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI