Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hluchov

Firma Výkup Antik Hluchov je zaměřena na výkup starožitností Hluchov a starožitného nábytku Hluchov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHluchov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hluchov a výkup retro doplňků Hluchov jako jsou stará křesla Hluchov, staré kredence Hluchov, chromové gauče Hluchov, starožitné psací stoly Hluchov, starožitné jídelny Hluchov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hluchov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hluchov, výkup starožitného nábytku Hluchov, výkup použitého nábytku Hluchov, výkup nábytku Hluchov, výkup chromového nábytku Hluchov, výkup designového nábytku Hluchov, výkup nábytku Halabala Hluchov, výkup křesel Hluchov, výkup porcelánu Hluchov, výkup z pozůstalostí Hluchov, vyklízení pozůstalostí Hluchov. odhad starožitností Hluchov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI