Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hluboš

Firma Výkup Antik Hluboš je zaměřena na výkup starožitností Hluboš a starožitného nábytku Hluboš po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHluboš ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hluboš a výkup retro doplňků Hluboš jako jsou stará křesla Hluboš, staré kredence Hluboš, chromové gauče Hluboš, starožitné psací stoly Hluboš, starožitné jídelny Hluboš, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hluboš z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hluboš, výkup starožitného nábytku Hluboš, výkup použitého nábytku Hluboš, výkup nábytku Hluboš, výkup chromového nábytku Hluboš, výkup designového nábytku Hluboš, výkup nábytku Halabala Hluboš, výkup křesel Hluboš, výkup porcelánu Hluboš, výkup z pozůstalostí Hluboš, vyklízení pozůstalostí Hluboš. odhad starožitností Hluboš

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI