Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hluboké

Firma Výkup Antik Hluboké je zaměřena na výkup starožitností Hluboké a starožitného nábytku Hluboké po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHluboké ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hluboké a výkup retro doplňků Hluboké jako jsou stará křesla Hluboké, staré kredence Hluboké, chromové gauče Hluboké, starožitné psací stoly Hluboké, starožitné jídelny Hluboké, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hluboké z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hluboké, výkup starožitného nábytku Hluboké, výkup použitého nábytku Hluboké, výkup nábytku Hluboké, výkup chromového nábytku Hluboké, výkup designového nábytku Hluboké, výkup nábytku Halabala Hluboké, výkup křesel Hluboké, výkup porcelánu Hluboké, výkup z pozůstalostí Hluboké, vyklízení pozůstalostí Hluboké. odhad starožitností Hluboké

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI