Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hluboká

Firma Výkup Antik Hluboká je zaměřena na výkup starožitností Hluboká a starožitného nábytku Hluboká po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHluboká ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hluboká a výkup retro doplňků Hluboká jako jsou stará křesla Hluboká, staré kredence Hluboká, chromové gauče Hluboká, starožitné psací stoly Hluboká, starožitné jídelny Hluboká, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hluboká z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hluboká, výkup starožitného nábytku Hluboká, výkup použitého nábytku Hluboká, výkup nábytku Hluboká, výkup chromového nábytku Hluboká, výkup designového nábytku Hluboká, výkup nábytku Halabala Hluboká, výkup křesel Hluboká, výkup porcelánu Hluboká, výkup z pozůstalostí Hluboká, vyklízení pozůstalostí Hluboká. odhad starožitností Hluboká

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI