Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hlubočky

Firma Výkup Antik Hlubočky je zaměřena na výkup starožitností Hlubočky a starožitného nábytku Hlubočky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHlubočky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hlubočky a výkup retro doplňků Hlubočky jako jsou stará křesla Hlubočky, staré kredence Hlubočky, chromové gauče Hlubočky, starožitné psací stoly Hlubočky, starožitné jídelny Hlubočky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hlubočky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hlubočky, výkup starožitného nábytku Hlubočky, výkup použitého nábytku Hlubočky, výkup nábytku Hlubočky, výkup chromového nábytku Hlubočky, výkup designového nábytku Hlubočky, výkup nábytku Halabala Hlubočky, výkup křesel Hlubočky, výkup porcelánu Hlubočky, výkup z pozůstalostí Hlubočky, vyklízení pozůstalostí Hlubočky. odhad starožitností Hlubočky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI