Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hlubočec

Firma Výkup Antik Hlubočec je zaměřena na výkup starožitností Hlubočec a starožitného nábytku Hlubočec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHlubočec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hlubočec a výkup retro doplňků Hlubočec jako jsou stará křesla Hlubočec, staré kredence Hlubočec, chromové gauče Hlubočec, starožitné psací stoly Hlubočec, starožitné jídelny Hlubočec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hlubočec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hlubočec, výkup starožitného nábytku Hlubočec, výkup použitého nábytku Hlubočec, výkup nábytku Hlubočec, výkup chromového nábytku Hlubočec, výkup designového nábytku Hlubočec, výkup nábytku Halabala Hlubočec, výkup křesel Hlubočec, výkup porcelánu Hlubočec, výkup z pozůstalostí Hlubočec, vyklízení pozůstalostí Hlubočec. odhad starožitností Hlubočec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI