Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hlubočany

Firma Výkup Antik Hlubočany je zaměřena na výkup starožitností Hlubočany a starožitného nábytku Hlubočany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHlubočany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hlubočany a výkup retro doplňků Hlubočany jako jsou stará křesla Hlubočany, staré kredence Hlubočany, chromové gauče Hlubočany, starožitné psací stoly Hlubočany, starožitné jídelny Hlubočany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hlubočany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hlubočany, výkup starožitného nábytku Hlubočany, výkup použitého nábytku Hlubočany, výkup nábytku Hlubočany, výkup chromového nábytku Hlubočany, výkup designového nábytku Hlubočany, výkup nábytku Halabala Hlubočany, výkup křesel Hlubočany, výkup porcelánu Hlubočany, výkup z pozůstalostí Hlubočany, vyklízení pozůstalostí Hlubočany. odhad starožitností Hlubočany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI