Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hlohovice

Firma Výkup Antik Hlohovice je zaměřena na výkup starožitností Hlohovice a starožitného nábytku Hlohovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHlohovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hlohovice a výkup retro doplňků Hlohovice jako jsou stará křesla Hlohovice, staré kredence Hlohovice, chromové gauče Hlohovice, starožitné psací stoly Hlohovice, starožitné jídelny Hlohovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hlohovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hlohovice, výkup starožitného nábytku Hlohovice, výkup použitého nábytku Hlohovice, výkup nábytku Hlohovice, výkup chromového nábytku Hlohovice, výkup designového nábytku Hlohovice, výkup nábytku Halabala Hlohovice, výkup křesel Hlohovice, výkup porcelánu Hlohovice, výkup z pozůstalostí Hlohovice, vyklízení pozůstalostí Hlohovice. odhad starožitností Hlohovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI