Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hlohovec

Firma Výkup Antik Hlohovec je zaměřena na výkup starožitností Hlohovec a starožitného nábytku Hlohovec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHlohovec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hlohovec a výkup retro doplňků Hlohovec jako jsou stará křesla Hlohovec, staré kredence Hlohovec, chromové gauče Hlohovec, starožitné psací stoly Hlohovec, starožitné jídelny Hlohovec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hlohovec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hlohovec, výkup starožitného nábytku Hlohovec, výkup použitého nábytku Hlohovec, výkup nábytku Hlohovec, výkup chromového nábytku Hlohovec, výkup designového nábytku Hlohovec, výkup nábytku Halabala Hlohovec, výkup křesel Hlohovec, výkup porcelánu Hlohovec, výkup z pozůstalostí Hlohovec, vyklízení pozůstalostí Hlohovec. odhad starožitností Hlohovec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI