Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hlohovčice

Firma Výkup Antik Hlohovčice je zaměřena na výkup starožitností Hlohovčice a starožitného nábytku Hlohovčice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHlohovčice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hlohovčice a výkup retro doplňků Hlohovčice jako jsou stará křesla Hlohovčice, staré kredence Hlohovčice, chromové gauče Hlohovčice, starožitné psací stoly Hlohovčice, starožitné jídelny Hlohovčice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hlohovčice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hlohovčice, výkup starožitného nábytku Hlohovčice, výkup použitého nábytku Hlohovčice, výkup nábytku Hlohovčice, výkup chromového nábytku Hlohovčice, výkup designového nábytku Hlohovčice, výkup nábytku Halabala Hlohovčice, výkup křesel Hlohovčice, výkup porcelánu Hlohovčice, výkup z pozůstalostí Hlohovčice, vyklízení pozůstalostí Hlohovčice. odhad starožitností Hlohovčice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI