Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hlinná

Firma Výkup Antik Hlinná je zaměřena na výkup starožitností Hlinná a starožitného nábytku Hlinná po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHlinná ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hlinná a výkup retro doplňků Hlinná jako jsou stará křesla Hlinná, staré kredence Hlinná, chromové gauče Hlinná, starožitné psací stoly Hlinná, starožitné jídelny Hlinná, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hlinná z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hlinná, výkup starožitného nábytku Hlinná, výkup použitého nábytku Hlinná, výkup nábytku Hlinná, výkup chromového nábytku Hlinná, výkup designového nábytku Hlinná, výkup nábytku Halabala Hlinná, výkup křesel Hlinná, výkup porcelánu Hlinná, výkup z pozůstalostí Hlinná, vyklízení pozůstalostí Hlinná. odhad starožitností Hlinná

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI