Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hlína

Firma Výkup Antik Hlína je zaměřena na výkup starožitností Hlína a starožitného nábytku Hlína po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHlína ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hlína a výkup retro doplňků Hlína jako jsou stará křesla Hlína, staré kredence Hlína, chromové gauče Hlína, starožitné psací stoly Hlína, starožitné jídelny Hlína, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hlína z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hlína, výkup starožitného nábytku Hlína, výkup použitého nábytku Hlína, výkup nábytku Hlína, výkup chromového nábytku Hlína, výkup designového nábytku Hlína, výkup nábytku Halabala Hlína, výkup křesel Hlína, výkup porcelánu Hlína, výkup z pozůstalostí Hlína, vyklízení pozůstalostí Hlína. odhad starožitností Hlína

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI