Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hlavice

Firma Výkup Antik Hlavice je zaměřena na výkup starožitností Hlavice a starožitného nábytku Hlavice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHlavice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hlavice a výkup retro doplňků Hlavice jako jsou stará křesla Hlavice, staré kredence Hlavice, chromové gauče Hlavice, starožitné psací stoly Hlavice, starožitné jídelny Hlavice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hlavice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hlavice, výkup starožitného nábytku Hlavice, výkup použitého nábytku Hlavice, výkup nábytku Hlavice, výkup chromového nábytku Hlavice, výkup designového nábytku Hlavice, výkup nábytku Halabala Hlavice, výkup křesel Hlavice, výkup porcelánu Hlavice, výkup z pozůstalostí Hlavice, vyklízení pozůstalostí Hlavice. odhad starožitností Hlavice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI