Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hlavenec

Firma Výkup Antik Hlavenec je zaměřena na výkup starožitností Hlavenec a starožitného nábytku Hlavenec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHlavenec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hlavenec a výkup retro doplňků Hlavenec jako jsou stará křesla Hlavenec, staré kredence Hlavenec, chromové gauče Hlavenec, starožitné psací stoly Hlavenec, starožitné jídelny Hlavenec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hlavenec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hlavenec, výkup starožitného nábytku Hlavenec, výkup použitého nábytku Hlavenec, výkup nábytku Hlavenec, výkup chromového nábytku Hlavenec, výkup designového nábytku Hlavenec, výkup nábytku Halabala Hlavenec, výkup křesel Hlavenec, výkup porcelánu Hlavenec, výkup z pozůstalostí Hlavenec, vyklízení pozůstalostí Hlavenec. odhad starožitností Hlavenec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI