Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hevlín

Firma Výkup Antik Hevlín je zaměřena na výkup starožitností Hevlín a starožitného nábytku Hevlín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHevlín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hevlín a výkup retro doplňků Hevlín jako jsou stará křesla Hevlín, staré kredence Hevlín, chromové gauče Hevlín, starožitné psací stoly Hevlín, starožitné jídelny Hevlín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hevlín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hevlín, výkup starožitného nábytku Hevlín, výkup použitého nábytku Hevlín, výkup nábytku Hevlín, výkup chromového nábytku Hevlín, výkup designového nábytku Hevlín, výkup nábytku Halabala Hevlín, výkup křesel Hevlín, výkup porcelánu Hevlín, výkup z pozůstalostí Hevlín, vyklízení pozůstalostí Hevlín. odhad starožitností Hevlín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI