Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Heršpice

Firma Výkup Antik Heršpice je zaměřena na výkup starožitností Heršpice a starožitného nábytku Heršpice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHeršpice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Heršpice a výkup retro doplňků Heršpice jako jsou stará křesla Heršpice, staré kredence Heršpice, chromové gauče Heršpice, starožitné psací stoly Heršpice, starožitné jídelny Heršpice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Heršpice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Heršpice, výkup starožitného nábytku Heršpice, výkup použitého nábytku Heršpice, výkup nábytku Heršpice, výkup chromového nábytku Heršpice, výkup designového nábytku Heršpice, výkup nábytku Halabala Heršpice, výkup křesel Heršpice, výkup porcelánu Heršpice, výkup z pozůstalostí Heršpice, vyklízení pozůstalostí Heršpice. odhad starožitností Heršpice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI