Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Heroltice

Firma Výkup Antik Heroltice je zaměřena na výkup starožitností Heroltice a starožitného nábytku Heroltice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHeroltice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Heroltice a výkup retro doplňků Heroltice jako jsou stará křesla Heroltice, staré kredence Heroltice, chromové gauče Heroltice, starožitné psací stoly Heroltice, starožitné jídelny Heroltice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Heroltice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Heroltice, výkup starožitného nábytku Heroltice, výkup použitého nábytku Heroltice, výkup nábytku Heroltice, výkup chromového nábytku Heroltice, výkup designového nábytku Heroltice, výkup nábytku Halabala Heroltice, výkup křesel Heroltice, výkup porcelánu Heroltice, výkup z pozůstalostí Heroltice, vyklízení pozůstalostí Heroltice. odhad starožitností Heroltice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI