Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Heřmanov

Firma Výkup Antik Heřmanov je zaměřena na výkup starožitností Heřmanov a starožitného nábytku Heřmanov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHeřmanov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Heřmanov a výkup retro doplňků Heřmanov jako jsou stará křesla Heřmanov, staré kredence Heřmanov, chromové gauče Heřmanov, starožitné psací stoly Heřmanov, starožitné jídelny Heřmanov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Heřmanov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Heřmanov, výkup starožitného nábytku Heřmanov, výkup použitého nábytku Heřmanov, výkup nábytku Heřmanov, výkup chromového nábytku Heřmanov, výkup designového nábytku Heřmanov, výkup nábytku Halabala Heřmanov, výkup křesel Heřmanov, výkup porcelánu Heřmanov, výkup z pozůstalostí Heřmanov, vyklízení pozůstalostí Heřmanov. odhad starožitností Heřmanov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI