Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Heřmánky

Firma Výkup Antik Heřmánky je zaměřena na výkup starožitností Heřmánky a starožitného nábytku Heřmánky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHeřmánky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Heřmánky a výkup retro doplňků Heřmánky jako jsou stará křesla Heřmánky, staré kredence Heřmánky, chromové gauče Heřmánky, starožitné psací stoly Heřmánky, starožitné jídelny Heřmánky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Heřmánky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Heřmánky, výkup starožitného nábytku Heřmánky, výkup použitého nábytku Heřmánky, výkup nábytku Heřmánky, výkup chromového nábytku Heřmánky, výkup designového nábytku Heřmánky, výkup nábytku Halabala Heřmánky, výkup křesel Heřmánky, výkup porcelánu Heřmánky, výkup z pozůstalostí Heřmánky, vyklízení pozůstalostí Heřmánky. odhad starožitností Heřmánky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI