Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Heřmanice

Firma Výkup Antik Heřmanice je zaměřena na výkup starožitností Heřmanice a starožitného nábytku Heřmanice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHeřmanice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Heřmanice a výkup retro doplňků Heřmanice jako jsou stará křesla Heřmanice, staré kredence Heřmanice, chromové gauče Heřmanice, starožitné psací stoly Heřmanice, starožitné jídelny Heřmanice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Heřmanice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Heřmanice, výkup starožitného nábytku Heřmanice, výkup použitého nábytku Heřmanice, výkup nábytku Heřmanice, výkup chromového nábytku Heřmanice, výkup designového nábytku Heřmanice, výkup nábytku Halabala Heřmanice, výkup křesel Heřmanice, výkup porcelánu Heřmanice, výkup z pozůstalostí Heřmanice, vyklízení pozůstalostí Heřmanice. odhad starožitností Heřmanice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI