Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Heřmaneč

Firma Výkup Antik Heřmaneč je zaměřena na výkup starožitností Heřmaneč a starožitného nábytku Heřmaneč po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHeřmaneč ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Heřmaneč a výkup retro doplňků Heřmaneč jako jsou stará křesla Heřmaneč, staré kredence Heřmaneč, chromové gauče Heřmaneč, starožitné psací stoly Heřmaneč, starožitné jídelny Heřmaneč, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Heřmaneč z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Heřmaneč, výkup starožitného nábytku Heřmaneč, výkup použitého nábytku Heřmaneč, výkup nábytku Heřmaneč, výkup chromového nábytku Heřmaneč, výkup designového nábytku Heřmaneč, výkup nábytku Halabala Heřmaneč, výkup křesel Heřmaneč, výkup porcelánu Heřmaneč, výkup z pozůstalostí Heřmaneč, vyklízení pozůstalostí Heřmaneč. odhad starožitností Heřmaneč

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI