Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Heřmaň

Firma Výkup Antik Heřmaň je zaměřena na výkup starožitností Heřmaň a starožitného nábytku Heřmaň po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHeřmaň ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Heřmaň a výkup retro doplňků Heřmaň jako jsou stará křesla Heřmaň, staré kredence Heřmaň, chromové gauče Heřmaň, starožitné psací stoly Heřmaň, starožitné jídelny Heřmaň, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Heřmaň z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Heřmaň, výkup starožitného nábytku Heřmaň, výkup použitého nábytku Heřmaň, výkup nábytku Heřmaň, výkup chromového nábytku Heřmaň, výkup designového nábytku Heřmaň, výkup nábytku Halabala Heřmaň, výkup křesel Heřmaň, výkup porcelánu Heřmaň, výkup z pozůstalostí Heřmaň, vyklízení pozůstalostí Heřmaň. odhad starožitností Heřmaň

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI