Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Herink

Firma Výkup Antik Herink je zaměřena na výkup starožitností Herink a starožitného nábytku Herink po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHerink ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Herink a výkup retro doplňků Herink jako jsou stará křesla Herink, staré kredence Herink, chromové gauče Herink, starožitné psací stoly Herink, starožitné jídelny Herink, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Herink z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Herink, výkup starožitného nábytku Herink, výkup použitého nábytku Herink, výkup nábytku Herink, výkup chromového nábytku Herink, výkup designového nábytku Herink, výkup nábytku Halabala Herink, výkup křesel Herink, výkup porcelánu Herink, výkup z pozůstalostí Herink, vyklízení pozůstalostí Herink. odhad starožitností Herink

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI