Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Heraltice

Firma Výkup Antik Heraltice je zaměřena na výkup starožitností Heraltice a starožitného nábytku Heraltice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHeraltice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Heraltice a výkup retro doplňků Heraltice jako jsou stará křesla Heraltice, staré kredence Heraltice, chromové gauče Heraltice, starožitné psací stoly Heraltice, starožitné jídelny Heraltice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Heraltice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Heraltice, výkup starožitného nábytku Heraltice, výkup použitého nábytku Heraltice, výkup nábytku Heraltice, výkup chromového nábytku Heraltice, výkup designového nábytku Heraltice, výkup nábytku Halabala Heraltice, výkup křesel Heraltice, výkup porcelánu Heraltice, výkup z pozůstalostí Heraltice, vyklízení pozůstalostí Heraltice. odhad starožitností Heraltice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI