Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Herálec

Firma Výkup Antik Herálec je zaměřena na výkup starožitností Herálec a starožitného nábytku Herálec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHerálec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Herálec a výkup retro doplňků Herálec jako jsou stará křesla Herálec, staré kredence Herálec, chromové gauče Herálec, starožitné psací stoly Herálec, starožitné jídelny Herálec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Herálec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Herálec, výkup starožitného nábytku Herálec, výkup použitého nábytku Herálec, výkup nábytku Herálec, výkup chromového nábytku Herálec, výkup designového nábytku Herálec, výkup nábytku Halabala Herálec, výkup křesel Herálec, výkup porcelánu Herálec, výkup z pozůstalostí Herálec, vyklízení pozůstalostí Herálec. odhad starožitností Herálec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI