Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hejtmánkovice

Firma Výkup Antik Hejtmánkovice je zaměřena na výkup starožitností Hejtmánkovice a starožitného nábytku Hejtmánkovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHejtmánkovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hejtmánkovice a výkup retro doplňků Hejtmánkovice jako jsou stará křesla Hejtmánkovice, staré kredence Hejtmánkovice, chromové gauče Hejtmánkovice, starožitné psací stoly Hejtmánkovice, starožitné jídelny Hejtmánkovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hejtmánkovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hejtmánkovice, výkup starožitného nábytku Hejtmánkovice, výkup použitého nábytku Hejtmánkovice, výkup nábytku Hejtmánkovice, výkup chromového nábytku Hejtmánkovice, výkup designového nábytku Hejtmánkovice, výkup nábytku Halabala Hejtmánkovice, výkup křesel Hejtmánkovice, výkup porcelánu Hejtmánkovice, výkup z pozůstalostí Hejtmánkovice, vyklízení pozůstalostí Hejtmánkovice. odhad starožitností Hejtmánkovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI