Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hejnice

Firma Výkup Antik Hejnice je zaměřena na výkup starožitností Hejnice a starožitného nábytku Hejnice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHejnice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hejnice a výkup retro doplňků Hejnice jako jsou stará křesla Hejnice, staré kredence Hejnice, chromové gauče Hejnice, starožitné psací stoly Hejnice, starožitné jídelny Hejnice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hejnice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hejnice, výkup starožitného nábytku Hejnice, výkup použitého nábytku Hejnice, výkup nábytku Hejnice, výkup chromového nábytku Hejnice, výkup designového nábytku Hejnice, výkup nábytku Halabala Hejnice, výkup křesel Hejnice, výkup porcelánu Hejnice, výkup z pozůstalostí Hejnice, vyklízení pozůstalostí Hejnice. odhad starožitností Hejnice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI