Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Havraníky

Firma Výkup Antik Havraníky je zaměřena na výkup starožitností Havraníky a starožitného nábytku Havraníky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHavraníky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Havraníky a výkup retro doplňků Havraníky jako jsou stará křesla Havraníky, staré kredence Havraníky, chromové gauče Havraníky, starožitné psací stoly Havraníky, starožitné jídelny Havraníky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Havraníky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Havraníky, výkup starožitného nábytku Havraníky, výkup použitého nábytku Havraníky, výkup nábytku Havraníky, výkup chromového nábytku Havraníky, výkup designového nábytku Havraníky, výkup nábytku Halabala Havraníky, výkup křesel Havraníky, výkup porcelánu Havraníky, výkup z pozůstalostí Havraníky, vyklízení pozůstalostí Havraníky. odhad starožitností Havraníky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI