Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Havraň

Firma Výkup Antik Havraň je zaměřena na výkup starožitností Havraň a starožitného nábytku Havraň po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHavraň ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Havraň a výkup retro doplňků Havraň jako jsou stará křesla Havraň, staré kredence Havraň, chromové gauče Havraň, starožitné psací stoly Havraň, starožitné jídelny Havraň, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Havraň z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Havraň, výkup starožitného nábytku Havraň, výkup použitého nábytku Havraň, výkup nábytku Havraň, výkup chromového nábytku Havraň, výkup designového nábytku Havraň, výkup nábytku Halabala Havraň, výkup křesel Havraň, výkup porcelánu Havraň, výkup z pozůstalostí Havraň, vyklízení pozůstalostí Havraň. odhad starožitností Havraň

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI