Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Havlovice

Firma Výkup Antik Havlovice je zaměřena na výkup starožitností Havlovice a starožitného nábytku Havlovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHavlovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Havlovice a výkup retro doplňků Havlovice jako jsou stará křesla Havlovice, staré kredence Havlovice, chromové gauče Havlovice, starožitné psací stoly Havlovice, starožitné jídelny Havlovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Havlovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Havlovice, výkup starožitného nábytku Havlovice, výkup použitého nábytku Havlovice, výkup nábytku Havlovice, výkup chromového nábytku Havlovice, výkup designového nábytku Havlovice, výkup nábytku Halabala Havlovice, výkup křesel Havlovice, výkup porcelánu Havlovice, výkup z pozůstalostí Havlovice, vyklízení pozůstalostí Havlovice. odhad starožitností Havlovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI