Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Havířov

Firma Výkup Antik Havířov je zaměřena na výkup starožitností Havířov a starožitného nábytku Havířov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHavířov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Havířov a výkup retro doplňků Havířov jako jsou stará křesla Havířov, staré kredence Havířov, chromové gauče Havířov, starožitné psací stoly Havířov, starožitné jídelny Havířov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Havířov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Havířov, výkup starožitného nábytku Havířov, výkup použitého nábytku Havířov, výkup nábytku Havířov, výkup chromového nábytku Havířov, výkup designového nábytku Havířov, výkup nábytku Halabala Havířov, výkup křesel Havířov, výkup porcelánu Havířov, výkup z pozůstalostí Havířov, vyklízení pozůstalostí Havířov. odhad starožitností Havířov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI