Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hartinkov

Firma Výkup Antik Hartinkov je zaměřena na výkup starožitností Hartinkov a starožitného nábytku Hartinkov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHartinkov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hartinkov a výkup retro doplňků Hartinkov jako jsou stará křesla Hartinkov, staré kredence Hartinkov, chromové gauče Hartinkov, starožitné psací stoly Hartinkov, starožitné jídelny Hartinkov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hartinkov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hartinkov, výkup starožitného nábytku Hartinkov, výkup použitého nábytku Hartinkov, výkup nábytku Hartinkov, výkup chromového nábytku Hartinkov, výkup designového nábytku Hartinkov, výkup nábytku Halabala Hartinkov, výkup křesel Hartinkov, výkup porcelánu Hartinkov, výkup z pozůstalostí Hartinkov, vyklízení pozůstalostí Hartinkov. odhad starožitností Hartinkov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI