Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Harrachov

Firma Výkup Antik Harrachov je zaměřena na výkup starožitností Harrachov a starožitného nábytku Harrachov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHarrachov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Harrachov a výkup retro doplňků Harrachov jako jsou stará křesla Harrachov, staré kredence Harrachov, chromové gauče Harrachov, starožitné psací stoly Harrachov, starožitné jídelny Harrachov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Harrachov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Harrachov, výkup starožitného nábytku Harrachov, výkup použitého nábytku Harrachov, výkup nábytku Harrachov, výkup chromového nábytku Harrachov, výkup designového nábytku Harrachov, výkup nábytku Halabala Harrachov, výkup křesel Harrachov, výkup porcelánu Harrachov, výkup z pozůstalostí Harrachov, vyklízení pozůstalostí Harrachov. odhad starožitností Harrachov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI