Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Haňovice

Firma Výkup Antik Haňovice je zaměřena na výkup starožitností Haňovice a starožitného nábytku Haňovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHaňovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Haňovice a výkup retro doplňků Haňovice jako jsou stará křesla Haňovice, staré kredence Haňovice, chromové gauče Haňovice, starožitné psací stoly Haňovice, starožitné jídelny Haňovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Haňovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Haňovice, výkup starožitného nábytku Haňovice, výkup použitého nábytku Haňovice, výkup nábytku Haňovice, výkup chromového nábytku Haňovice, výkup designového nábytku Haňovice, výkup nábytku Halabala Haňovice, výkup křesel Haňovice, výkup porcelánu Haňovice, výkup z pozůstalostí Haňovice, vyklízení pozůstalostí Haňovice. odhad starožitností Haňovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI