Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hajnice

Firma Výkup Antik Hajnice je zaměřena na výkup starožitností Hajnice a starožitného nábytku Hajnice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHajnice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hajnice a výkup retro doplňků Hajnice jako jsou stará křesla Hajnice, staré kredence Hajnice, chromové gauče Hajnice, starožitné psací stoly Hajnice, starožitné jídelny Hajnice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hajnice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hajnice, výkup starožitného nábytku Hajnice, výkup použitého nábytku Hajnice, výkup nábytku Hajnice, výkup chromového nábytku Hajnice, výkup designového nábytku Hajnice, výkup nábytku Halabala Hajnice, výkup křesel Hajnice, výkup porcelánu Hajnice, výkup z pozůstalostí Hajnice, vyklízení pozůstalostí Hajnice. odhad starožitností Hajnice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI