Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hájek

Firma Výkup Antik Hájek je zaměřena na výkup starožitností Hájek a starožitného nábytku Hájek po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHájek ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hájek a výkup retro doplňků Hájek jako jsou stará křesla Hájek, staré kredence Hájek, chromové gauče Hájek, starožitné psací stoly Hájek, starožitné jídelny Hájek, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hájek z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hájek, výkup starožitného nábytku Hájek, výkup použitého nábytku Hájek, výkup nábytku Hájek, výkup chromového nábytku Hájek, výkup designového nábytku Hájek, výkup nábytku Halabala Hájek, výkup křesel Hájek, výkup porcelánu Hájek, výkup z pozůstalostí Hájek, vyklízení pozůstalostí Hájek. odhad starožitností Hájek

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI