Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hajany

Firma Výkup Antik Hajany je zaměřena na výkup starožitností Hajany a starožitného nábytku Hajany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHajany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hajany a výkup retro doplňků Hajany jako jsou stará křesla Hajany, staré kredence Hajany, chromové gauče Hajany, starožitné psací stoly Hajany, starožitné jídelny Hajany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hajany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hajany, výkup starožitného nábytku Hajany, výkup použitého nábytku Hajany, výkup nábytku Hajany, výkup chromového nábytku Hajany, výkup designového nábytku Hajany, výkup nábytku Halabala Hajany, výkup křesel Hajany, výkup porcelánu Hajany, výkup z pozůstalostí Hajany, vyklízení pozůstalostí Hajany. odhad starožitností Hajany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI