Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hačky

Firma Výkup Antik Hačky je zaměřena na výkup starožitností Hačky a starožitného nábytku Hačky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHačky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hačky a výkup retro doplňků Hačky jako jsou stará křesla Hačky, staré kredence Hačky, chromové gauče Hačky, starožitné psací stoly Hačky, starožitné jídelny Hačky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hačky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hačky, výkup starožitného nábytku Hačky, výkup použitého nábytku Hačky, výkup nábytku Hačky, výkup chromového nábytku Hačky, výkup designového nábytku Hačky, výkup nábytku Halabala Hačky, výkup křesel Hačky, výkup porcelánu Hačky, výkup z pozůstalostí Hačky, vyklízení pozůstalostí Hačky. odhad starožitností Hačky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI