Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Habry

Firma Výkup Antik Habry je zaměřena na výkup starožitností Habry a starožitného nábytku Habry po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHabry ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Habry a výkup retro doplňků Habry jako jsou stará křesla Habry, staré kredence Habry, chromové gauče Habry, starožitné psací stoly Habry, starožitné jídelny Habry, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Habry z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Habry, výkup starožitného nábytku Habry, výkup použitého nábytku Habry, výkup nábytku Habry, výkup chromového nábytku Habry, výkup designového nábytku Habry, výkup nábytku Halabala Habry, výkup křesel Habry, výkup porcelánu Habry, výkup z pozůstalostí Habry, vyklízení pozůstalostí Habry. odhad starožitností Habry

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI