Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Habrůvka

Firma Výkup Antik Habrůvka je zaměřena na výkup starožitností Habrůvka a starožitného nábytku Habrůvka po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHabrůvka ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Habrůvka a výkup retro doplňků Habrůvka jako jsou stará křesla Habrůvka, staré kredence Habrůvka, chromové gauče Habrůvka, starožitné psací stoly Habrůvka, starožitné jídelny Habrůvka, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Habrůvka z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Habrůvka, výkup starožitného nábytku Habrůvka, výkup použitého nábytku Habrůvka, výkup nábytku Habrůvka, výkup chromového nábytku Habrůvka, výkup designového nábytku Habrůvka, výkup nábytku Halabala Habrůvka, výkup křesel Habrůvka, výkup porcelánu Habrůvka, výkup z pozůstalostí Habrůvka, vyklízení pozůstalostí Habrůvka. odhad starožitností Habrůvka

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI