Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Habrovany

Firma Výkup Antik Habrovany je zaměřena na výkup starožitností Habrovany a starožitného nábytku Habrovany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHabrovany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Habrovany a výkup retro doplňků Habrovany jako jsou stará křesla Habrovany, staré kredence Habrovany, chromové gauče Habrovany, starožitné psací stoly Habrovany, starožitné jídelny Habrovany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Habrovany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Habrovany, výkup starožitného nábytku Habrovany, výkup použitého nábytku Habrovany, výkup nábytku Habrovany, výkup chromového nábytku Habrovany, výkup designového nábytku Habrovany, výkup nábytku Halabala Habrovany, výkup křesel Habrovany, výkup porcelánu Habrovany, výkup z pozůstalostí Habrovany, vyklízení pozůstalostí Habrovany. odhad starožitností Habrovany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI