Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Habřina

Firma Výkup Antik Habřina je zaměřena na výkup starožitností Habřina a starožitného nábytku Habřina po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHabřina ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Habřina a výkup retro doplňků Habřina jako jsou stará křesla Habřina, staré kredence Habřina, chromové gauče Habřina, starožitné psací stoly Habřina, starožitné jídelny Habřina, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Habřina z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Habřina, výkup starožitného nábytku Habřina, výkup použitého nábytku Habřina, výkup nábytku Habřina, výkup chromového nábytku Habřina, výkup designového nábytku Habřina, výkup nábytku Halabala Habřina, výkup křesel Habřina, výkup porcelánu Habřina, výkup z pozůstalostí Habřina, vyklízení pozůstalostí Habřina. odhad starožitností Habřina

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI