Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Fulnek

Firma Výkup Antik Fulnek je zaměřena na výkup starožitností Fulnek a starožitného nábytku Fulnek po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekFulnek ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Fulnek a výkup retro doplňků Fulnek jako jsou stará křesla Fulnek, staré kredence Fulnek, chromové gauče Fulnek, starožitné psací stoly Fulnek, starožitné jídelny Fulnek, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Fulnek z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Fulnek, výkup starožitného nábytku Fulnek, výkup použitého nábytku Fulnek, výkup nábytku Fulnek, výkup chromového nábytku Fulnek, výkup designového nábytku Fulnek, výkup nábytku Halabala Fulnek, výkup křesel Fulnek, výkup porcelánu Fulnek, výkup z pozůstalostí Fulnek, vyklízení pozůstalostí Fulnek. odhad starožitností Fulnek

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI