Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Frýdlant

Firma Výkup Antik Frýdlant je zaměřena na výkup starožitností Frýdlant a starožitného nábytku Frýdlant po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekFrýdlant ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Frýdlant a výkup retro doplňků Frýdlant jako jsou stará křesla Frýdlant, staré kredence Frýdlant, chromové gauče Frýdlant, starožitné psací stoly Frýdlant, starožitné jídelny Frýdlant, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Frýdlant z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Frýdlant, výkup starožitného nábytku Frýdlant, výkup použitého nábytku Frýdlant, výkup nábytku Frýdlant, výkup chromového nábytku Frýdlant, výkup designového nábytku Frýdlant, výkup nábytku Halabala Frýdlant, výkup křesel Frýdlant, výkup porcelánu Frýdlant, výkup z pozůstalostí Frýdlant, vyklízení pozůstalostí Frýdlant. odhad starožitností Frýdlant

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI