Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Frýdek-Místek

Firma Výkup Antik Frýdek-Místek je zaměřena na výkup starožitností Frýdek-Místek a starožitného nábytku Frýdek-Místek po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekFrýdek-Místek ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Frýdek-Místek a výkup retro doplňků Frýdek-Místek jako jsou stará křesla Frýdek-Místek, staré kredence Frýdek-Místek, chromové gauče Frýdek-Místek, starožitné psací stoly Frýdek-Místek, starožitné jídelny Frýdek-Místek, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Frýdek-Místek z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Frýdek-Místek, výkup starožitného nábytku Frýdek-Místek, výkup použitého nábytku Frýdek-Místek, výkup nábytku Frýdek-Místek, výkup chromového nábytku Frýdek-Místek, výkup designového nábytku Frýdek-Místek, výkup nábytku Halabala Frýdek-Místek, výkup křesel Frýdek-Místek, výkup porcelánu Frýdek-Místek, výkup z pozůstalostí Frýdek-Místek, vyklízení pozůstalostí Frýdek-Místek. odhad starožitností Frýdek-Místek

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI